hakkımızda

Asırlık inanç fırını yaklaşık 100 yıllık bir fırında 60 yıldır faaliyet göstermektedir. Kurucusu Mustafa İnanç’ın yarım asırı geçen süre önce koyduğu ilke prensipler doğrultusunda doğal, kalitemiz ve özel lezzetlerini müşterilerimizle paylaşmaktayız. İnanç Fırın'ın kuruluşunun ilk yıllarından bu yana sandviç ekmeği üreterek ,tahinli pide üretimi ile ülkenin birçok şehrine ve yurtdışına tahinli pide göndermektedir. Ayrıca cevizli lokum üretimimizde yapılmaktadır.


Vizyonumuz

Bir Bursa klasiği olan Tahinli Pidemizi geleneksel üretim yöntemimize sadık kalarak önce ulusal sonra uluslar arası pazarlara ulaştırmak.


Misyonumuz

İnanç Adı Ağız Tadı sloganımız ve yarım asırdır sadık kaldığımız olmazsa olmaz ilkelerimizden taviz vermeden ve değişen müşteri alışkanlıklarını da takip ederek gelecek kuşaklara ulaştırmak. Değerlerimiz Müşteri Odaklılık; Tüm çalışmalarımızda işletmelerimizin sahibi olan müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak Dürüstlük; Müşterilerimize,Tedarikçilerimize,Çalışanlarımıza ,hizmet verdiğimiz çevreye karşı her koşulda dürüstlük Saygı: Tüm paydaşlarımıza karşı onlara layık olan işleri cömertlik ve içtenlikle yerine getirme Yenilikçilik: Tüm süreçlerimizi değişen müşteri beklentileri doğrultusunda yenilikçi yaklaşımlarla geliştiririz. Takım Ruhu Birlikte üretmenin , birlikte başarmanın ve bir olmanın tüm yorgunluklarımızın ilacı olduğuna inanırız..